Aktualności

17 kwietnia 2019
Red Dot design to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, potocznie zwana "Oskarem designu". Tym bardziej się cieszymy, że produkt firmy Onyx ją zdobył.
WIĘCEJ
15 marca 2019
Czytnik Onyx Boox Nova Pro już wkrótce będzie dostępny u dystrybutora IT Distribution i w sieciach sprzedaży. To na co warto zwrócić uwagę to: - płaski szklany ekran w rozmiarze 7,8 cala - podświetlenie z regulowaną temperaturą barwy - ekran dotykowy Dual Touch - długa żywotność baterii
WIĘCEJ
18 lutego 2019
Boox to oparty na systemie Android eczytnik, na którym użytkownicy mogą instalować również aplikacje. Istnieje wiele aplikacji kompatybilnych z urządzeniami E-ink, a z naszych statystyk wynika, że 5 najpopularniejszych aplikacji na Boox to: Kindle, Google Drive, OneNote, Microsoft Word i Chrome.
WIĘCEJ
31 grudnia 2019
IT distribution świadczy usługi odpłatnych napraw urzadzeń Onyx, które nie zostały wprowadzone na rynek polski przez firmę IT Distribution. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt mailowy.
WIĘCEJ
16 listopada 2018
Zbyt duża ilość światła niebieskiego przed snem hamuje wydzielanie melatoniny – hormonu warunkującego zdrowy, relaksujący sen. Dlatego nasze urządzenia posiadają funkcję zmiany temperatury kolorów ekranu.
WIĘCEJ
10 lipca 2018

Autoryzowany dystrybutor produktów Boox wprowadza nową, wygodną dla klientów procedurę reklamacyjną. Każde zakupione urządzenie pochodzące od firmy IT Distribution objęte jest 2 letnią gwarancją typu door-to-door!

 

WIĘCEJ